Fusionsolar Logowanie Instalacje Fotowoltaiczne małopolska śląsk fotowoltaika

fusion solar logowanie

Szczegółowe dane instalacji oraz charakterystyki pracy dostępne są po kliknięciu w wybraną instalację na liście. Będzie dostępna obsługa inteligentnego systemu magazynowania energii LUNA2000. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy. Doświadczenie i fachowość.

fusion solar logowanie

Falowniki do poprawnej pracy nie wymagają dostępu do internetu, z kolei dostęp ten jest konieczny w celu zdalnego monitorowania pracy instalacji. Pamięć wewnętrzna inwerterów SUN2000 HUAWEI mieści do 30 dni pracy i przechowuje wszystkie mierzone parametry. Po odzyskaniu połączenia z siecią, dane będą synchronizowane pomiędzy falownikiem i serwerem Huawei.

System monitorowania instalacji fotowoltaicznych HUAWEI

Wyświetlane w aplikacji grafiki oraz  animacje zależą od zastosowanych w instalacji dodatkowych podzespołów, m.in. Licznika energii, magazynu energii LUNA2000, Złoto zrzuca się na zysk, niepewność handlu straty WPR czy SmartLoggera. Po zarejestrowaniu konta można przejść do zalogowania się. Zaktualizowany interfejs użytkownika, aby ułatwić dostęp do wielu funkcji.

fusion solar logowanie

Poprawione będą ograniczenia powodujące problemy ze stabilnością i wydajnością systemu monitoringu przy użyciu aplikacji. Po zalogowaniu, otworzy się okno z listą dostępnych dla użytkownika instalacji fotowoltaicznych. Klienci indywidualni najczęściej mają dostęp do jednej, własnej instalacji PV. W zależności https://www.dowjonesanalysis.com/dow-jones-industrial-srednia-yawns-after-fomc/ od wersji oprogramowania i jakości połączenia internetowego, urządzenia mogą się aktualizować od kilku do kilkudziesięciu minut. W wybranej instalacji może być aktualizowane tylko jedno urządzenie w danej chwili. Zaktualizowana zostanie aplikacja monitoringu systemu fotowoltaicznego FusionSolar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *